Oddaj głos na ciekawy talent

Ostatnio dodane talenty

Imię: Patryk
Talent: KAJAKARSTWO SLALOMOWE
Ilość głosów: 111

Nazywam sie Patryk Wszoła trenuję kajakarstwo górskie na krakowskim torze Kajakowym pochodzę z małej miejscowości leśna na Dolnym Śląsku kajakarstwo trenuję od 11lat gdy miałem 7 lat zacząłem swoją przygodę. Moimi planami na przyszłe dwa sezony jest medal na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy w mojej konkurencji a takze walka o Kadre narodową seniorską i start w najważniejszych imprezach planowanych w najbliszych sezonach i pokazanie sie z jak najlpszej strony.
Wykaz wyników z ostatnich 3 lat:
2017-Brazowy medal Mistrzostw Polski juniorów młodszych w Kajak Polo Kaniów.
2018-Złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w Zjeżdzie kajakowym Sczwanica.
Brązowy medal mistrostw Polski w Mistrzostwach Polski Seriorów w Slalomie kajakowym Kraków.
2019-Złoty medal Mistrzostw Polski

Imię: Hubert
Talent: Motocross
Ilość głosów: 1

Siemka jestem Hubert jeżdżę na motocyklu w Oferia jest to moja pasja i chciałbym ją bardziej rozwinąć jednak nie mogę że względu na ograniczenia związane z motocyklem.

Imię: Gosia
Talent: Siatkówka plażowa
Ilość głosów: 0

Hje jestem Gosia i od kilku lat trenuję siatkówkę plażową. Mój początek ze sportem rozpoczął się w drugiej klasie na hali sportowej. Tam po raz pierwszy grałam w siatkówkę. Później poznałam inną odmianę tego sportu jaką jest siatkówka plażowa. Od razu pokochałam ten sport. Teraz mam przyjemność trenować drugi rok w Szkole Sportowej w Spale. W tym roku udało mi się się zająć 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Kadetek oraz wystąpić na Mistrzostwach Europy w Turcji. Teraz przygotowuje się na kolejne rozgrywki w następnym roku.

Imię: Tadeusz
Talent: Kajakarstwo górskie slalomowe
Ilość głosów: 9

Moim talentem jest samodyscyplina natomiast żywiołem dzięki, któremu mogę rozwijać ten talent jest woda zwłaszcza ta płynąca w górskich rzekach.

To właśnie dzięki wodzie mam osiągnięcia w swoim ukochanym sporcie, jakim jest kajakarstwo górskie slalomowe.
Jestem tegorocznym mistrzem Europy oraz czterokrotnym mistrzem Polski. Te osiągnięcia nie były by możliwe gdyby nie mój trener, moje samozaparcie oraz woda.
Kocham to co robię, pływanie kajakiem daje mi olbrzymią dawkę szczęścia, Pan Aleksander Doba napewno potwierdzi moje słowa.
Tymczasem ja idę na trening i życzę Państwu miłego dnia.

Pozdrawiam
Tadeusz Kuchno

Imię: Adam
Talent: Judo/judo
Ilość głosów: 444

Stypendium? Byłoby fajnie je mieć. Możesz mi pomóc - oczywiście jeśli chcesz! Jestem zawodnikiem klubu PARASPORTOWI i KUMA JUDO. Mam zespół Downa i dodatkowe trudności ze zdrowiem, ale staram się z tym zwyczajnie żyć. Nie odpuszczam. Im gorzej mi idzie, tym więcej ćwiczę. Lubię startować w zawodach. Jestem wicemistrzem świata w judo osób z zespołem Downa z 2019 roku. Poza judo, trenuję pływanie i BJJ w Akademii Gorilla. Mam ponad 60 medali z różnych zawodów. Ostatnio przywiozłem złoty medal z Otwartych Mistrzostw Polski XXII Elbląg Cup 2020 Judo. Mama mówi, że mam wolę walki. Coś w tym jest. Sport to mój sposób na życie i pasja. A w życiu chodzi o to, by ją mieć. Z pomocą taty prowadzę swoje profile na FB i Insta: Up&down21. Chcesz mnie poznać? Zajrzyj.

Imię: Patryk
Talent: Sport motorowy, motocykl, torowanie
Ilość głosów: 1

Jeżdżę na motocyklu sportowym, Kawasaki Ninja ZX10R, jest to mój talent oraz wielka pasja. Moja przygoda z motocyklem zaczęła się 6 lat temu, w tym roku wjeżdżając na tor poczułem się w końcu jak ryba w wodzie, progres jest więc umiejętności trzeba szlifować. Na 3 torowaniu udało mi się przytrzeć łokieć (marzenia się spełniają), jazda po torze jest również dużo bezpieczniejsza. Już w tym roku miałem "chrapkę" na większy tor taki jak np. w Poznaniu, niestety ograniczają mnie możliwości finansowe. Prowadzę Blog osobisty na FB oraz Instagramie, pod tą samą nazwą "Faster815". Gdybym wygrał, przeznaczyłbym pieniądze, na części eksploatacyjne do motocykla oraz wszelkie wejściówki i dojazdy na tor w Pszczółkach, Poznaniu i za granicą Brno.

Imię: Natalka
Talent: Biathlon
Ilość głosów: 100

Mam na imię Natalka,mam 16 lat i moją pasją jest biathlon.Jest to bardzo wymagający sport. Zaczęłam trenować od 9 lat. Chodziłam na treningi do klubu UKS MUFLON DUSZNIKI-ZDRÓJ. Jeździłam na obozy sportowe, i rozwijałam swoje umiejętnośći. Startowałam w różnych zawodach i odnosiłam sukcesy🏅. Jak miałam 13 lat, to zaczęłam chodzić do klubu MKS DUSZNIKI-ZDRÓJ
(Do starszej grupy), treningi są ciężkie, pracujemy nad swoją siłą, wytrzymałością i techniką💪. Jeździmy na obozy sportowe, letnie i zimowe. Startowałam w różnych zawodach, i niedawno w Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim, i na nartorolkach, i zajęłam bardzo dobre miejsca. A teraz przygotowuję się do zimy💪. Mam nadzieję że zostanę wybrana, i uzyskam stypendium, które pomogło by mi, w dalszym rozwoju mojej pasji sportowej.

Imię: Kacper
Talent: Sport-Wioślarstwo
Ilość głosów: 147

Trenuję wioślarstwo ponad 2 lata. Jest to bardzo ciężki sport wymagający dużo wysiłku, samozaparcia oraz dysypliny. Wioślarstwo kształtuje charakter, obowiązkowość i systematyczność. Ten sport nie tylko wymaga siły mięśni, odpowiedniej sylwetki ale przede wszystkim wszystko zależy od naszej psychiki i celów, które sobie stawiamy. Moim celem w pierwszym roku trenowania było wystąpienie na Mistrzostwach Polski Juniorów. Marzenie się spełniło zdybyłem swój pierwszy medal z MP-srebrny. W tym sezonie zdobyłem złoto z MPJ, srebro z MP Seniorów i brąz z MP w sprincie. W obcenej sytuacji przydałby mi się ergometr wioślarski. Bym chcial również zadbać o swoje mięśnie i zdrowe ciało. Dlatego chciałbym regenerować się u profesjonalnych fizjoterapeutów. Moim marzeniem jest wystąpienie na Igrzyskach.

Imię: Jan
Talent: SIATKÓWKA/PŁYWANIE
Ilość głosów: 309

Witam. Mam na imię Jan Łopuch, niedawno skończyłem 17 lat i jestem siatkarzem. Moją przygodę z tą dyscypliną sportu zacząłem 5 lata temu. Niestety musiałem wtedy porzucić pływanie w którym byłem mistrzem Małopolski na 50m stylem grzbietowym oraz brązowym medalistą na 100 m tym samym stylem. Mimo to , myślę że moja decyzja o podjęciu się siatkówki była najlepszym co mnie spotkało.
Od samego początku mam związek z Reprezentacją Polski rocznika 2003. Co roku brałem udział w wielu zgrupowaniach przygotowujących nas do mistrzostw Europy. Cała 1 liceum spędziłem w najlepszej siatkarskiej szkole w Polsce - NLO SMS PZPS w Spale. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie , ponieważ naszego składu Reprezentacji odbywały się tam codziennie. Nauka też jest dla mnie ważna i od 4 lat kończę rok z świadectwem

Imię: Natasza
Talent: Lekkoatletyka/bieganie
Ilość głosów: 163

Natasza Jaworska - lekkoatletka. Chcę być szybka jak wiatr! Specjalizuję się w biegach sprinterskich. Mam już medale srebrne i brązowe Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce i srebrny medal Mistrzostw Polski w Paratriathlonie. Marzę o tym, że kiedyś powalczę o medal olimpijski.
Trenuję w klubie ParaSportowi.
Lubię biegać i trenować na wolnym powietrzu. Sport daje mi dużo radości, lubię zdobywać medale i walczyć o życiówki.
Jestem niepełnosprawna intelektualnie i często potrzebuję wsparcia innych osób, a sport daje mi samodzielność. Od momentu wystrzału na starcie wiem, że wszystko zależy tylko ode mnie.
Nie zawsze jest łatwo, ale ja się nie poddaję, wierzę w siebie.
Nie poddawaj się, sport da ci zdrowie!

Imię: Aga
Talent: Jeździectwo
Ilość głosów: 4

Jeżdżę konno od 6 lat

Imię: Marysia
Talent: Narciarstwo Alpejskie
Ilość głosów: 19

Narciarstwo Alpejskie
Od pary kat startuje w lidze małopolskiej a od tego roku zaczynam startować w międzynarodowych zawodach FIS

Imię: Angelika
Talent: Narciarstwo alpejskie
Ilość głosów: 118

Narciarstwo alpejskie to moja pasja, ale także styl życia. Od 10 roku życia startuje w zawodach narciarskich i uprawiam ten sport profesjonalnie. Do tej pory udało mi się zdobyć 75 medali na szczeblu narodowym i międzynarodowym. W przyszłości chciałabym stanąć na najwyższym podium Pucharu Świata i do tego każdego dnia dążę :) Oprócz samej jazdy na nartach uprawiam wiele sportów uzupełniających, które w sumie składają się na 6 treningów tygodniowo. Dbam również o dietę i regenarcje. Postanowiłam wykorzystać moją średnią ze wszystkich zdawanych matur - 81% i udzielam korepetycji pomiędzy treningami, aby trochę zarobić. Nie jest to jednak kwota wystarczająca do dalszego profesjonalnego kontynuowania kariery. Dlatego proszę o pomoc w uzyskaniu stypendium, które pomoże mi kontynuować karierę.

Imię: Klaudiusz
Talent: Konno
Ilość głosów: 4

Pięknie jazd to piękno

Imię: Milena
Talent: Bilard
Ilość głosów: 3

Od dziecka gram w bilard. To moje hobby. Zdobyłam wiele pucharów jednak z czasem na wyjazdy zaczyna brakować pieniędzy, zwłaszcza że sport ten nie jest dofinansowywany. Bilard jest całym moim życiem, nie chce z niego rezygnować przez pewne niedogodności. Z góry dziękuję za głos ❤️

Imię: Kacper
Talent: Wspinaczka wysokogórska
Ilość głosów: 176

Cześć! Nazywam się Kacper.
W górach jest tak naprawdę wszystko co sprawia mi przyjemność. Zaczynając od biegów typu sky i ultra poprzez wspinanie a kończąc na skialpiniźmie. Łączenie tych dyscyplin odpowiednio przygotowuje mnie pod cele, które sobie wyznaczam. Mimo na swój młody wiek (21 lat) posiadam całkiem spore doświadczenie jednak cały czas się szkolę, trenuję i wyciągam wnioski tak aby w przyszłości być jeszcze lepszym.
Od 2019 roku należę do Kadry Narodowej we Wspinaczce Wysokogórskiej. W styczniu tego roku uczestniczyłem w Zimowej Narodowej Wyprawie na Batura Sar (7795m n.p.m) organizowanej przez Polski Himalaizm Zimowy.
Stypendium chciałbym przeznaczyć na wyjazdy w góry gdzie mógłbym zdobyć kolejne doświadczenia, które przygotują mnie pod następne wyprawy.

Imię: Julia
Talent: Jeździectwo
Ilość głosów: 82

Dzień dobry! Mam na imię Julka, mam 16 lat i moją pasją jest jeździectwo. Jeżdże konno już kilka lat, od dwóch zaczęłam jeździć bardziej sportowo. Był to dla mnie bardzo intensywny czas - Zostałam II V-ce Mistrzem Wielkopolski w Ujeżdżeniu 2020, w kategorii Juniorów na Kucach ( na elimiacjach często także stawałam na podium), zajełam 6 miejsce w Wielkopolskiej Lidze Kuców 2020. Przed walką o eliminację na Mistrzostwa Polski powstrzymały mnie koszta startu. Stypedium pozwoliło by mi na lepszy rozwój, jeździectwo to niestety drogi sport i wiele moich szans jest odbieranych właśnie przez brak funduszy. Państwa stypendium pozwoliło by mi na zakup odpowiedniego sprzętu, czy też pozwolić na zakup konia przyjaciela, który pomoże mi się rozwijać dalej, a także na regularne starty w zawodach.

Imię: Natalia
Talent: Narciarstwo alpejskie
Ilość głosów: 135

Hej, nazywam się Natalia Jacyno i mam 16 lat. Pochodzę z Krakowa, co niestety nie pomaga w sporcie który uprawiam, czyli w narciarstwie alpejskim. Jest to bardzo kosztowna dyscyplina, ponieważ wiąże się z dużą ilością wyjazdów treningowych głównie za granice, zawodami oraz sprzętem.
Sport był ze mną od zawsze (pływanie, gimnastyka), jest on niesamowicie uzależniający. Wiele mnie nauczył i ukształtował takie cechy jak cierpliwość, samodzielność, pewność siebie, ale wiąże się również z dużą ilością wyrzeczeń. Sport jest tak naprawdę częścią mnie i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Moim największym marzeniem jest wystartowanie w zawodach najwyższej rangi. Największym sukcesem jest zajecie 3 miejsca w pucharze Polski. Ten rok zaczynam od ścigania się w zawodach międzynarodowych.

Imię: Mariia
Talent: Sztuki cyrkowe
Ilość głosów: 32

Jestem tegoroczną absolwentką Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. W szkołę obrałam kierunek kształcenia się w specjalizacji pole dance, lecz nie ograniczam się tylko do tej dziedziny cyrkowej =)
Dzięki wysoko wykwalifikowanym trenerom, którzy występowali na światowych arenach cyrkowych narodziła się również we mnie miłość do Cyrku. Szkoła zapewniła mi warunki do samorealizacji w tym kierunku dając mi miejsce, trenera oraz udostępniając szkolny rekwizyt. Po zakończeniu nauki wciąż mam chęć do dalszego rozwijania się w tej dziedzinie sportowej, lecz do tego jest niezbędne kupno własnego rekwizytu.
Stypendium umożliwiło by mi kupno własnego rekwizytu, a co za tym idzie- wyjazd w wymarzoną trasę z Cyrkiem aby sprawiać radość ludziom i zwiedzać świat =)

Imię: Piotrek
Talent: Pływanie
Ilość głosów: 6

Mój talent przejawia się w pływaniu. Codziennie rozwijam swoje zdolności po przez chodzenie na basen. Ciężkie i intensywne treningi dają mi motywację do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Zawody pływackie w jakich biorę udział i zdobyte na nich medale dają mi poczucie, że to co robię jest moim talentem i hobby. Wygrywanie wymaga talentu,powtarzanie zwycięstw wymaga charakteru, który dzięki swojej pasji mam bardzo silny. Kazdego dnia staram się rozwijać swój talent i bardzo to lubię ponieważ jest to moim największym hobby. Pozdrawiam Piotrek

Imię: Julia
Talent: Jazda konna/skoki przez przeszkody
Ilość głosów: 42

Konie są całym moim życiem. Wszystko zaczęło się kiedy w wieku 3 lat na święta dostałam swoją pierwszą figurkę konika. Od tego momentu konie stały się nieodłącznym elementem mojego życia. Od 4 lat jestem członkiem klubu jeździeckiego, a od 3 trenuję głównie skoki przez przeszkody. Regularnie trenuje i pracuje w stajni, niestraszna mi żadna praca. Aby opłacić treningi podejmuję się różnych prac dorywczych co wraz z uczęszczaniem do szkoły nie jest takie proste, nie wyobrażam sobie jednak zerwania kontaktu z tymi zwierzętami. Zrobię wszystko by móc dalej się rozwijać i osiągnąć sukcesy w tym sporcie a przede wszystkim by nie stracić ogromnej więzi łączącej mnie z końmi. Mój cel to rozpoczęcie startów w zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody oraz dalsze treningu.
Pomożecie? ☺️♥️

Imię: Sandra
Talent: Jazda konna
Ilość głosów: 170

Cześć! Jestem Sandra. Od najmłodszych lat kocham zwierzęta, ale to właśnie z jazdą konną jestem związana najmocniej, bo to właśnie dzięki niej można stworzyć niezwykłą więź jaka łączy człowieka z tym pięknym i potężnym zwierzęciem jakim jest koń. Ponad sześć lat jeżdżę i pomagam przy koniach, zdobywając wiedzę i nowe umiejętności. Stało się to dla mnie nie tylko pasją a stylem życia, codziennością bez której nie wyobrażam sobie dnia. Moim marzeniem i jednym z największych celi w życiu jest udział w zawodach WKKW. Te stypendium to dla mnie i mojego konia niesamowita szansa na wspólną przyszłość.

Imię: Julia
Talent: Bieganie
Ilość głosów: 6

Nie wiem czy to taki talent, ale
Bardzo lubię biegać i staram się biegać w każdej wolnej chwili
Aktualnie jestem młodą mamą wiec wiadomo, że tego czasu jest trochę mniej ale bieganie to jedyna moja forma aktywności (wliczam w to bieganie za dzieckiem😂)
Jest to aktywność która bardzo mnie uspokaja i wycisza, od pewnego czasu ćwiczę również rozciąganie i bardzo bym chciała rozciągnąć się do szpagatu
Nie będę kłamać ze stypendium wydam na sport, myśle ze napewno kupię sobie roczny karnet na siłownie bo myśle o tym od dawna wiec może w końcu kupiony karnet by mnie zmotywował
Resztę stypendium przeznaczę na wesele które mamy akurat w czerwcu 😊 i które tez mnie zmotywowało do biegania !

Imię: Kinga
Talent: Rolkarstwo szybkie
Ilość głosów: 71

Mam na imie Kinga mam 15 lat i moją życiową pasją jest jazda na rolkach wyczynowo w klubie UKS Orlica . Moja przygoda z rolkarstwem rozpoczeła się w wieku 4 lat. Przez ten czas bardzo dużo trenowałam i zdobywałam doświadczenie wyjeżdżając na obozy za graniczne , dzięki temu rozwiniełam swoje umiejętności to pozwoliło mi startować na zawodach taki jak Mistrzostwa Polski , Pucharach Polski , Pucharach Europy oraz Mistrzostwach Europy.
Moje osiągnięcia to kilkukrotna Mistrzyni , wicemistrzyni Polski i Europy.
Dzięki moim osiągnięcia i ciężkiej pracy dostałam się do kadry Polski i reprezentowałam nasz kraj na wielu imprezach sportowy za granicą . Mam nadzieję że zostanę wybrana i uzyskam stypendium które pomogło by mi w dalszym rozwoju mojej pasji sportowej.
Pozdrawiam Kinga Wojnar

Imię: Tomasso
Talent: Kajakarstwo
Ilość głosów: 5

Ambitna i obiecująca

Imię: Alicja
Talent: Pływanie, kolarstwo
Ilość głosów: 10

Od wczesnego dzieciństwa byłam bardzo aktywna fizycznie - dużo biegałam, jeździłam na rowerze, rolkach, pływałam. Co przełożyło się na wieloletni udział w różnych formach zajęć - gimnastyka artystyczna, klub pływacki. Brałam niejednokrotnie udział w zawodach lekkoatletycznych, aczkolwiek na pewnym etapie zaprzestałam. Z roku na roku coraz mniej się udzielałam. Wiem, że takie stypendium pomogłoby mi powrócić do mojej, odwiecznej pasji, jaką jest sport.
Uwielbiam się spełniać w tym!

Imię: Gabrysia
Talent: Akrobatyka powietrzna/Pole dance
Ilość głosów: 183

Jestem doskonały przykładem osoby, która zmieniła swoje postrzeganie na temat sportu o 180 stopni. Byłam typowym introwertykiem. Aż do czasu. Kiedy stanęłam przed wyborem zajęć sportowych, wtedy wybór padł na pole dance. I tak wyszło, że trenuje do dziś. Od września 2019 roku zaczęłam także swoją przygodę na kółku i szarfie. Dzięki treningom moja pewność siebie wzrosła, ale także wypracowałam ogromną cierpliwość. Ostatnio również podczas Festiwalu Artystów Ulicznych w Radomiu przekonałam się, że występy przed większą publicznością nie są mi już straszne. Teraz nie wyobrażam sobie swojego życia bez treningów. A dzięki cudownym trenerkom, moja miłość do tych sportów wzrasta,
chociaż nie wiem, czy bardziej się da. Dzięki stypendium miałabym możliwość zakupienia swojego własnego sprzętu.

Imię: Klaudia
Talent: Jazda konna
Ilość głosów: 6

Jestem Klaudia i mam 16lat. Kocham konie od małego, natomiast nigdy nie miałam możliwości to wykonywania tego sportu z racji wysokich kosztów. Aż do 2018r. kiedy powiedziałam, że dłużej nie wytrzymam muszę zacząć. Zaczęłam pracować na własny rozwój. Pracowałam, a w zamian mogłam jeździć na koniu. Tak zaczęłam jeździć regularnie, a po zaledwie 6 miesiącach zdałam egzamin na brązową odznakę jeździecką. Tak minęły prawie 3 piękne lata ciężkiej pracy. Gdzie jestem teraz? Dalej ciężko trenuję, obcuje z końmi, chce się rozwijać, a dodatkowo uczę się na kierunku technik weterynarii, bo nie chce już pozwolić żeby kiedykolwiek urwał mi się kontakt z tymi zwierzętami, a bycie weterynarzem da mi tą gwarancję.
Koniec końców... Mam pasję, chcę móc się dalej rozwijać, CHCĘ TYM ŻYĆ.
Zagłosuj, dziękuję!

Imię: Weronika
Talent: Jazda konna - Zawody
Ilość głosów: 162

Cześć! Nazywam się Weronika. Od dziecka interesowałam się wszystkim związanym z końmi. Zawsze uważałam je jako wspaniałe zwierzęta. Rok temu miałam możliwość rozpoczęcia nauki jazdy konnej, z czego jestem bardzo zadowolona. Jest to piękny sport ukazujący jak mocną więź może stworzyć człowiek ze zwierzęciem oraz w jakiej harmonii mogą ze sobą być. Z jednego treningu na drugi coraz bardziej czuje, że właśnie w tym sporcie odnalazłam to, co kocham i chce rozwijać. Moim celem związanym z tym sportem jest branie udziału w zawodach skoków konnych i kto wie, może i kiedyś osiągnę jedno z moich większych marzeń "WKKW". 💕

Imię: Wiktoria
Talent: Pływanie
Ilość głosów: 5

Dzień dobry! Nazywam się Wiktoria, mam 16 lat, trenuje we Wrocławiu i na swoim koncie mam obecnie 16 indywidualnych medali Mistrzostw Polski, również wiele rekordów okręgu. Moim marzeniem jest pobicie rekordu(ów) Polski, a następnie startowanie na największych międzynarodowych imprezach pływackich.
Pływam od 6 roku życia i od zawsze kocham pływanie i jest to sport z którym wiąże przyszłość (chcę w przyszłości zostać trenerką pływania), jednak zanim spełnię swoje trenerskie marzenia, chcę osiągnąć jak największe osiągnięcia sportowe. Jednakże żeby być jak na coraz wyższym poziomie, moi rodzice musza inwestować prywatnie bardzo dużo pieniędzy.. Ta niesamowita szansa, jakim jest Państwa stypendium, bardzo by mi pomogła się rozwijać w tym co kocham najbardziej- w ściganiu się w wodzie.

Imię: Justyna
Talent: Akrobatyka powietrzna
Ilość głosów: 304

Justyna Rogulska
Akrobatyka powietrzna to pasja, która absolutnie zawładnęła moim życiem - pracuję jako trenerka, a także jestem zawodniczką specjalizującą się w tańcu na kole oraz szarfie.
Zdobyłam 1 miejsce w kategorii Aerial Hoop Senior Doubles na Mistrzostwach Polski we wrześniu 2020 r. oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Aerial Hoop Professional w czerwcu 2019 r. W 2019 roku byłam również reprezentantką Polski podczas M.Ś.
Stypendium sportowe dałoby mi możliwość rozwoju zarówno w kierunku sportowym (udział w nadchodzących Mistrzostwach Świata, które wiążą się z ogromnymi kosztami) jak i artystycznym (kupno konstrukcji do treningów, by móc występować w każdym miejscu na świecie niosąc magię występów innym ludziom).

Imię: Aleksandra
Talent: Triathlon
Ilość głosów: 95

Nazywam się Aleksandra Górniewicz, mam 18 lat i pochodzę z Legnicy. Już na początku podstawówki pływałam w klubie pływackim, a w gimnazjum zaczęłam biegać. W październiku udało mi się ukończyć półmaraton, a kolejnym wyzwaniem jakie sobie postawiłam był start w triathlonie na dystansie 1/8 IM. Dopiero podczas przygotowań do zawodów miałam okazję wsiąść na rower szosowy, który okazał się moją ulubioną dyscypliną. Uczucie jakie towarzyszyło mi podczas wbiegania na metę okazało się być na tyle uzależniające, że wystartowałam na tym dystansie jeszcze dwukrotnie (podczas debiutu uzyskując 4 miejsce wśród kobiet). Realizowanie się w sporcie pomaga mi walczyć ze stresem oraz budować pewność siebie. Moim największym marzeniem jest ukończenie pełnego IM poniżej 10h.

Imię: Martyna
Talent: Piłka ręczna
Ilość głosów: 47

Mam na imię Martyna. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Jest to moja pasja i sposób na spędzanie każdej chwili. Jako mała dziewczynka spełniałam się w tańcu. Później zaciekawiłam się piłką ręczną. Trenuję od 9 lat. Posiadam na swoim koncie dużo sukcesów. Obecnie uczęszczam do liceum sportowego właśnie o profilu piłki ręcznej. Dzięki piłce ręcznej mogę realizować swoje plany, stawać się co raz lepszą. Piłka ręczna daje mi wolność, a każdy krok na boisku powoduje, że czuję się spełniona. Nie wyobrażam sobie przyszłości bez mojej pasji. Chcę czuć się spełniona i robić to co kocham. Jestem z małego miasta. Rodzina bardzo Mnie wspiera jednakże sport wymaga nie tylko poświęcenia, ale także i środków finansowych. Wygrana pozwoli Mi rozwinąć skrzydła i spełnić marzenie.

Imię: Julia
Talent: PŁYWANIE
Ilość głosów: 6

Urodziłam się 10.08.2007 roku w Lublinie.
Ponieważ nigdy nie bałam się wody, w wieku 5 lat rodzice zapisali mnie na dodatkowe zajęcia pływackie w Szkole Podstawowej. Pływanie stało się moją największą życiową pasją.
Od 3 lat należę do klubu pływackiego Olimpia z Lublina i tam trenuje pod okiem wspaniałego trenera Grzegorza Żurawskiego. Odnoszę sukcesy. Obecnie jestem czwartą zawodniczką w przedziale wiekowym 12-13 lat na terenie województwa lubelskiego. Moim ulubionym stylem jak do tej pory jest styl grzbietowy. Jestem sprinterką.
Wiem, że pływanie to ciążki i monotonny sport ale wiem też, że kiedy będę miała szanse dalej pływać a otrzymane stypendium umożliwi mi to , będę starała się poprawiać swoje wyniki i być wytrwała w osiągnięciu celu-bycia w Kadrze Narodowej Polski.

Imię: Ela
Talent: Bramkarz
Ilość głosów: 5

Witek ma 16 lat. Od ponad 8 lat trenuje piłkę nożną. Początkowo na polu, a potem bramkarz. Kocha ten sport całym sobą. Bardzo się angażuje w treningi. Na mecze zawsze wychodzi skoncentrowany. Nie załamują go porażki tylko mobilizują do jeszcze cięższej pracy. Dla niego piłka to nie tylko kopanie, ale również niesamowita wiedza na temat światowych piłkarzy, klubów czy też reprezentacji. Dziś jest ekspertem w tym temacie.
Wie, że jego przyszłość może potoczyć sie w róznych kierunkach, ale tez wie, że nie zrezygnuje z piłki, zawsze z nią bedzie, na murawie lub poza nią. Rośnie wspaniały talent, z pieknymi cechami charakteru: dyscyplina, gra fair play, wrażliwość, nie poddawanie się. Wspaniale godzi swoją pasję z obowiązkami szkolnymi.

Imię: Maks
Talent: Pilot rajdowy - cel Rajd Dakar
Ilość głosów: 71

Cześć, moim największym marzeniem jest start w Rajdzie Dakar w roli pilota. Od wielu lat żyje rajdami samochodowymi, zaczynałem od kibicowania, następnie pomagałem organizować największe rajdy terenowe w Polsce, a już za kilka dni stanę na starcie swojego pierwszego rajdu w karierze. Poświęcam rajdom bardzo dużo czasu, aby móc konkurować z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami. Okres czerwiec-lipiec spędziłem w siedzibie zespołu Hołowczyc Racing pracując przy bardzo zaawansowanych projektach rajdowych.
Fundusze ze stypendium dałyby mi możliwość korzystania z pomocy fizjoterapeuty i psychologa sportowego, a także mógłbym brać udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje w tej niszowej profesji wśród młodych ludzi.
W razie wszelkich pytań zapraszam:
max.staniszewski@gmail.com

Imię: Agnieszka
Talent: Kickboxing
Ilość głosów: 6

Czuje się w kickboxingu jak ryba w wodzie. Trenuje 2 lata, a czuje się jakby minęło 10. Kiedy wchodzę na matę zamykam się na świat i myśle tylko o własnym rozwoju. Z każdym treningiem nabieram nowych doświadczeń i zdolności. Czasami jest ciężko, ale nie odpuszczam. Na każdym sparingu bawię się świetnie, nie zależnie od zawodnika i jego proporcji bądź poziomu zaawansowania.

Imię: Daniel
Talent: Mma,kulturystyka,tenis stołowy,esport
Ilość głosów: 5

Siema trenuje mma może coś się kiedyś uda eh ,20 października mam 18 lat Ale 500+ już mi nie przysługuje A niedługo będę musiał opuścić do dziecka A nawet nie mam dokąd wrócić ,pisze z nie swojego telefonu ,bo noo.. pewnie tego nieprzeczytacie Ale chociaż komuś mogłem powiedzieć no to siema

Imię: Jakub
Talent: Triathlon/pływanie
Ilość głosów: 186

Jakub Rosiński
Jestem Absolwentem AWF Warszawa, byłym piłkarzem, trenerem piłki nożnej oraz ambasadorem Fundacji #DrużynaBłażeja.
Moje największe dotychczasowe osiągnięcia sportowe to:
-Ukończenie zawodów triathlonowych na dystansie Ironman
-Przepłynięcie Zalewu Wiślanego wpław 8km
-Ukończenie 12-godzinnego maratonu pływackiego Otyliada
-Ukończenie jako pierwsza osoba na świecie dystansu Double Ironman w formule stacjonarnej:
7.6km pływaniana basenie
360km rower wpięty w trenażer
84.4km biegu na bieżni mechanicznej
łączny czas: 30h5min27sek
Każde z moich sportowych wyzwań ma charakter charytatywny, wspieram i zbieram środki na leczenie dla podopiecznych Fundacji.
Moim największym marzeniem jest pojechać na MŚ Ironman na Hawaje i realizacje tego planu przeznaczyłbym przyznane mi środki

Imię: Filip
Talent: Lekkoatletyka
Ilość głosów: 5

Nazywam się Filip Ostrowski
Od roku 2014 trenuje Lekkoatletykę, specjalizuje się w biegach średnich (800-1500m).
W Ciągu tych 6-ciu lat mojej kariery mogę pochwalić się wysokimi osiągnięciami na arenie Narodowej i Europejskiej:
-Zdobyłem 7 medali mistrzostw Polski ( w tym 4 złote ) na różnych dystansach
-Uczestniczyłem w MISTRZOSTWACH EUROPY W GYOR gdzie zająłem 13 miejsce
-Jestem członkiem KADRY NARODOWEJ
-posiadam wynik na poziomie I KLASY SPORTOWEJ.

W moim sporcie bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu ( o co bardzo dbam i na zgrupowaniach często poddawani jesteśmy kontroli nawodnienia przez osmocheck), a także częsro w ramach regeneracji korzystam z możliwości jakie daje woda np. basen.

Rozpoczynam Studia i stypendium pomogło by mi w rozwoju mojej pasji i wysokich celów.

Imię: Izabela
Talent: Boks
Ilość głosów: 5

Trenuje boks od 2017 roku w KS Garda Gierałtowice na Śląsku.
Po nie całym roku treningów dostałam się do Kadry Narodowej
Moje osiągnięcia:
2x brązowy medal na Mistrzostwach Polski
2x srebro na Pucharze Polski
2x srebro na Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska, oraz Mistrzostwo Śląska na rok 2020
Wielokrotne Mistrzostwo na Turniejach Międzynarodowych
W tym roku przygotowuję się na wyjazd na Mistrzostwa Europy w listopadzie oraz Mistrzostwa Polki w grudniu
Boks to sport który wymaga mocnego charakteru, oraz zimnej głowy
Codziennie wykonuje po 2 treningi więc odpowiedni sprzęt to podstawa.
Także dieta oraz suplementacja jest ważna
Rozwijanie nie tylko ciała ale także głowy jest ważną sprawą, dlatego regeneracja oraz książki mi w tym pomagają
Z góry dziękuję oraz pozdrawiam

Imię: Robert
Talent: Bmx Freestyle
Ilość głosów: 55

Od lat uprawiam Bmx Freestyle, czyli wyczynowa jazda na małym rowerku, salta, zeskoki, rotacje każdą częścią ciała i roweru to mój codzienny trening, uczestniczę także w zawodach, w których aktualnie plasuję się w środku tabeli. Jest to sport ,który ciężko jest uprawiać w Polsce ze względu na słabą infrastrukturę i brak funduszy, dlatego proszę o Twój głos! Pozdro! Cierpliwy to i kamień ugotuje :)

Imię: Karol
Talent: Zostać tenisistą.
Ilość głosów: 138

Nazywam się Karol Skórnicki , mam 14 lat i uczęszczm do Szkoły Podstawowej w Lesznie. Gram w tenisa ziemnego. Moja przygoda z tenisem rozpoczęła się 4 lat temu. Z roku na rok doskonale swoje umiejetnosci oraz podnoszę poziom zaangażowania w życie sportowe. Każdy osiągnięty sukces, wygrana w turnieju motywuje mnie do jeszcze cięższej pracy.Marzę , aby zostać znakomitym tenisistą, wygrać Wielkiego Szlema, a szczególnie Roland Garros.Wiem , że rywalizacja na korcie przynosi nie tylko sukcesy, ale i porazki, to trening charakteru, żeby się nie poddawać , mieć wiarę .Aby spełnić swoje marzenie jestem gotów na wiele poswiecen i wyrzeczeń. W najblizszym czasie zamierzam sprobowac sił w rozgrywkach międzynarodowych. Kocham tenis i wszystko co jest z nim związane. Tenis to mój sposób na życie.

Imię: Karolina
Talent: Quadcross
Ilość głosów: 139

Moją pasją są quady, od wielu lat jako jedna z niewielu kobiet w Polsce ścigam się w zawodach. Największy sukces odniosłam w Pucharze Polski Cross Country, gdzie zdobyłam 2 miejsce w klasie Quad 2k Junior. Próbowałam również swoich sił w Enduro i Quadcrossie, jednak największe plany wiążę z dyscypliną cross country- chciałabym kiedyś wystartować w rajdach długodystansowych, a największym moim marzeniem jest oczywiście Dakar. W tym sezonie skupiam się na treningach, ale w przyszłym roku chciałabym wrócić do rywalizacji w Pucharze Polski oraz do startów w niemieckich zawodach Endurance Masters. Aby tego dokonać potrzebuje nie tylko dużego zaplecza finansowego na same zawody, ale także lepszego zawieszenia do mojego quada. Zapraszam na mojego fanpage'a na facebooku- Karolina Karolewicz #846.

Imię: Wiktoria
Talent: PŁYWANIE
Ilość głosów: 13

Mam na imię Wiktoria i mam 17 lat. Sport jest moją pasją a zarazem hobby. Od trzech lat trenuje pływanie oraz od tego roku wioślarstwo na argometrze. Jest to dla mnie ogromna pasja, która od dzieciństwa jest ze mną. Kocham to po pierwsze dlatego, że gdy pływam zapominam o wszystkim, jest to dla mnie odskocznia od rzeczywistości. Pływanie od ściany do ściany jest to dla mnie wielką radością, tym większą że z racji problemów ze wzrokiem jest to dla mnie szczególne wyzwanie. Daje mi satysfakcję natomiast każde zawody uczą czegoś nowego. W sporcie stawiam sobie cele, które staram sie realizować ale nie zawsze to mi wychodzi. Moim celem jak i marzeniem jest najlepiej pływać oraz satysfakcję z wyników. Dzięki zaangażowaniu w trening wierze, że może mi się udać :)

Imię: Adam
Talent: Wspinaczka
Ilość głosów: 8

Mam na imię Adam i mam 18 lat. Od stycznia tego roku trenuję wspinaczkę. Jest to dla mnie ogromna pasja która zaczęła się od czytania książek o polskich himalaistach. Kocham to po pierwsze dlatego że gdy się wspinam zapominam o wszystkim oprócz drogi przede mną i tylko na tym się skupiam, a poza tym dzięki wyobraźni przynajmniej częściowo naśladuję moich idoli, takich jak Adam Bielecki. Może kiedyś tak jak oni zdobędę szczyty najwyższych gór? Nieważne czy jestem na ściance czy w skałach - wspinaczka to mój żywioł! Każdorazowe pokonanie drogi jest dla mnie wielką radością, tym większą że z racji problemów ze wzrokiem jest to dla mnie szczególne wyzwanie. Po pierwszym razie na ściance przełamałem swój lęk wysokości i odkryłem że to po prostu to co kocham :)

Imię: Maja
Talent: Tenis ziemny
Ilość głosów: 181

Majka. Jedyna na świecie piętnastolatka, której serce ma kształt piłeczki tenisowej. W tenisa gra od momentu kiedy rakieta była większa od niej samej. Rozegrała 272 mecze. Uczestniczyła w drużynowych Mistrzostwach Polski. Wielokrotnie stawała na podium w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych. Tenis kocha tak mocno,że podczas wakacji jako wolontariuszka pomaga swojemu Trenerowi w prowadzeniu zajęć z dziećmi w ramach akcji "Lato w mieście". Zaangażowana w prawa zwierząt weganka prowadząca na Instagramie stronę o zdrowym żywieniu Veganbymaja. W wolnych chwilach tworzy koszulki w Tie Dye - zapraszamy na Instagram Color Blum. Stypendium pozwoliłoby Majce trenować więcej i więcej a w przyszłości chciałaby zostać Trenerką, która pokazuje innym,że sport to najpiękniejsza przygoda życia.

Imię: Aleksandra
Talent: Kolarstwo
Ilość głosów: 81

Cześć!
Mam na imię Ola i od dziecka jestem zakręcona na punkcie sportu. Pięć lat temu rozpoczęła się moja przygoda z kolarstwem górskim, która obecnie rozszerzyła się na kolarstwo szosowe oraz jazdę na orientację. Zdarzały się w moim życiu wzloty i upadki, kiedy wiele razy słyszałam, że nie mam predyspozycji do kolarstwa. Jednak wierzę, że ciężka praca i upór, który w to wkładam kiedyś się zwróci.
Do 2019 startowałam na zawodach amatorskich, do czasu Mistrzostw Polski w XCM. Dziesiąte miejsce w Polsce nie brzmi tak źle, niestety tego dnia dostałam porządną lekcje pokory w postaci kontuzji kręgosłupa, która towarzyszy mi do dziś. Nie poddałam się tak łatwo, a mój trud zaowocował dwoma brązowymi medalami na Mistrzostwach Polski (MTBO i XCM) w tym roku oraz trzema miejscami tuż za podium.

Imię: Kasia
Talent: Góry - cisza którą kocham
Ilość głosów: 310

Moją pasją są góry. To moja wielka miłość. Kocham je całą sobą. Kocham ich majestat, ich piękno, ich nieprzewidywalność. Kocham ich wszechobecną ciszę. Tam jestem sobą i mam kontakt ze swoim wnętrzem. Góry dają prawdziwą wolność. Pozwalają przekraczać granice swojego lęku i strachu.
Odkryłam to, czego szukałam od zawsze. To jest moje miejsce na ziemi. Odnalazłam prawdziwą radość, szczęście i prawdziwy spokój. W górach wszystko nabiera innego znaczenia. Zmieniają się priorytety, błahe problemy odchodzą w zapomnienie, własny lęk zostaje oswojony lub czasem nawet pokonany. W górach czuję, że jestem u siebie.
Wiosna, lato, jesień, zima - o każdej porze roku są piękne. Choć najbardziej kocham góry jesienią. Mniej turystów, większy spokój na trasach, piękne kolory, krajobrazy. I ta cisza...

Imię: Marta
Talent: Bezpłatne zajęcia fitness....
Ilość głosów: 5

Cześć jestem Marta.Jestem strażakiem OSP w Czernicach. Zawsze byłam aktywna sportowo...zmieniło się to po urodzeniu dzieci.Kilogramy wchodziły z miesiąca na miesiąc.Postanowiłam to zmienić.Zaczęłam ćwiczyć,z czasem znalazłam dziewczynę,która prowadziła takie zajęcia w naszej okolicy.Wspólnie ćwiczyłyśmy prawie 5 lat .teraz od ponad roku sama prowadzę zajęcia fitness dla młodzieży i dorosłych nieodpłatnie. Nie ma nas wiele.Czasami jesteśmy tylko dwie,czasami 6-7 ...ale uśmiech dziewczyn i ich energia daje mi tyle satysfakcji,że wart jest każdej wspólnej chwili,a efekty ćwiczeń też są coraz bardziej widoczne. Tworzymy fitnessową małą rodzinę.Mobilizujemy się wzajemnie,a Ja jestem mechanizmem rozruchowym tej grupy.Robię układy,poświęcam czas by przygotować muzykę......Nie zamierzam przestawać

Imię: Sebastian
Talent: Ratownictwo Wodne
Ilość głosów: 27

Od kilku lat jestem zawodowym Ratownikiem Wodnym z Pasją. Ktoś powie że to nie sport, ja natomiast, że łączy w sobie zalety wielu dziedzin, pływanie, bieganie czy adrenalinę. Ja nazwałbym go ekstremalnym ;)
Uratowałem w życiu kilkanście osób jako ratownik nad morzem. Biorę co roku czynny udział w plywaniu w sztormach wpław. Wtedy gdy ludzie boją się zejść na plażę ja ćwiczę swoje umiejętności. Pasja niebezpieczna i niewdzięczna. Nie nazwę tego pracą, bo nie o pieniądze tu chodzi a o cel. O podziękowanie że zdążyło się wyciągnąć topielca. Posiadam spore kwalifikacje i jeszcze wielu mi brakuje by podnosić poziom swoich umiejętności a przy okazji zacząć podróżować po całym świecie. Nie poddaję się jednak i prę do przodu!
Jestem zapalonym sportowcem. Pływanie, kitesurfing, i kalatenistyka ;)

Imię: Maksymilian
Talent: Tenis ziemny
Ilość głosów: 125

Już od najmłodszych lat moje zainteresowania skupiały się tylko na tenisie ziemnym. Na korcie pozostawiłem litry potu. Liczne treningi, wyjazdy kosztowały mnie sporo wysiłku, zawsze jednak był to trud podejmowany z ogromnym uśmiechem na twarzy- w końcu spełniałem swoje marzenia. Moje życie mógłbym określić jednym słowem: TENIS. Mój talent, determinacja, ambicja a przede wszystkim pasja i serce do sportu szybko dały o sobie znać. W ciągu kilku ostatnich lat zrobiłem ogromne postępy, odnosząc coraz to większe sukcesy. Od 2017 r. należę do Polskiego Związku Tenisowego i osiągam coraz to wyższe wyniki w Wielkopolskich czy Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych. Zdobywam medalowe miejsca w Ogólnopolskich i Wojewódzkich turniejach organizowanych przez Polski Związek Tenisowych.

Imię: Filip
Talent: PIŁKA NOŻNA - pasja od małego
Ilość głosów: 21

Hej, Jestem Filip. Gram w piłkę od 10 lat (teraz mam 17 lat).
W czasie swojej przygody piłkarskiej byłem na wielu turniejach np. w Holandii. Grałem z Manchesterem City i Hertą Berlin. Posiadam 30 medali w tym 8 złotych, kilka pucharów i statuetek. Z Zagłębiem Sosnowiec zdobyłem 1 i 2 miejsce na Mistrzostwach EUROPY Młodzików. Od 5 lat gram w Rozwoju Katowice, w czasie tego okresu grałem przez 2 lata w Kadrze Śląska zdobywając Mistrzostwo POLSKI! Dostałem korki od Arka Milika (wychowanka Rozwoju) za sezon 16/17. Ponadto Zdobyłem z Rozwojem 3 razy Mistrzostwo Województwa z awansem do CLJ-ki. Jako 12 latek byłem na Testach w Legii z wynikiem pozytywnym. Oprócz osiągnięć w piłce- zdobyłem 2 miejsce Katowic w skoku w Dal i czwórboju a w szkole co roku mimo wyrzeczeń mam czerwony pasek.

Imię: Dominik
Talent: Płetwonurek zaawansowany
Ilość głosów: 8

Moim talentem jest nurkowanie z aqualungiem. Aktualnie posiadam uprawnienia "OWD" i "AOWD" dające mi uprawnienia pozwalające na nurkowanie na maksymalnej głębokości 32m. Kocham to-po prostu. Kocham oglądać wszystkie stworzenia i rośliny żyjące pod wodą na głębokości na przykład 20m. Uwielbiam również eksplorować wraki-trochę historii zawartej pod wodą. A o tej "adrenalinie" przed każdym nurkowaniem już nie wspomnę, te szykowanie sprzętu, sprawdzanie powietrza w butli...coś pięknego. Niestety przez brak funduszy nie mam jak się doskonalić i uczestniczyć w kolejnych kursach doskonalących moje umiejętności, a nie ukrywam że w przyszłości chciałbym zostać instruktorem nurkowania i uczyć tych wszystkich wspaniałych rzeczy młodych adeptów płetwonurkowania.

Imię: Wiktor
Talent: Wyprawy rowerowe
Ilość głosów: 11

Dzień dobry/Dobry wieczór, nazywam się Wiktor i od 3 lat pasjonuję się wycieczkami rowerowymi. Moja pasja zaczeła się na wycieczce szkolnej w Zakopanem, gdzie po raz pierwszy stawiłem czoła naturze. Moim największym dotychczasowym rekordem jest trasa z Warszawy do Łodzi (130km). Rywalizacja skłoniła mnie do czestszych treningów oraz zmotywowała do spełnienia moich marzeń. Pięniądze z konkursu pozwolą mi na przygotowanie się do rowerowej wyprawy z Oslo do Kopenhagi przez Goteborg. Jestem zdeterminowany i pełen pasji do tego co robię. Moim celem jest zwiedzenie Europy rowerem.

Imię: Marcel
Talent: Triathlon
Ilość głosów: 371

Nazywam się Marcel Kozaczkiewicz, mam 17 lat a moją życiową pasją jest triathlon.
Jest to bardzo wymagający sport złożony z pływania, kolarstwa oraz biegu.
Aktywność fizyczna jest nierozłącznym elementem mojego życia. Trenuję triathlon od ponad 3 lat a wcześniej przez ponad 6 lat byłem pływakiem. Systematyczne ciężkie treningi, dieta oraz zdrowy styl życia doprowadziły mnie do zdobycia vice- mistrzostwa Polski w kategorii Juniora Młodszego. Oprócz tego startuję w zawodach z cyklu Pucharu Europy w triathlonie reprezentując barwy Polski.
Triathlon jest dyscypliną, w której idealnie się odnajduję.
Pomimo tego, że jest to bardzo czasochłonne i męczące zajęcie (co czasem ciężko pogodzić z edukacją) nie wyobrażam sobie życia bez niego, ponieważ kocham sport ponad wszystko.

Imię: Ewa
Talent: Plywanie: syn Jerzy Larys rekordzista PL
Ilość głosów: 19

Zglaszam mojego syna ; Plywaka IUKS Muszelka Jerzy Larys lat. 14. Kadra Polski. Dziecko trenuje plywanie od lat 7 pod opieka trenera Grzegorza Oledzkiego. Od lat plywa przed i po szkole na warszawskich basenach. Obecnie: wielokrotny Mistrz Mazowsza, najlepszy zawodnik Gran Prix Kozienice luty 2020. Mistrz Polski w kategorii wiekowej open waters Lublin 2020 + wicemistrz w sztafecie w kategorii open. 2 rekordy Polski na 800 m i 1500 m na basenie olimpijskim, notowany na swimranking z pierwszymi czasami:https://www.swimrankings.net/index.php?page=rankingDetail&clubId=291&gender=1&season=2020&course=LCM&stroke=0&agegroup=14014. Jego pasja jest plywanie, cel: Igrzyska olimpijskie oraz zloto! Dziecko jest w I klasie LO Lisa Kuli na dziale mat-fiz.

Imię: Jacek
Talent: Lekkoatletyka / skok w dal
Ilość głosów: 4

Jestem mistrzem polski w skoku w dal moj rekord życiowy to 6.81m w 2018r zostalem wicemistrzem polski a w 2020 mistrzem polski

Imię: Karol
Talent: Triathlon
Ilość głosów: 249

Jestem triathlonistą, bez przeszłości sportowej. Zawsze się ruszyłem, ale nigdy nie było to coś wielkiego. Z triathlonem zacząłem przygodę w 2018r. gdzie wystartowałem w Pucharze Polski i zająłem 4 miejsce, w debiucie! Następny start to MP gdzie pomimo wypadku ukończyłem zawody 20. W listopadzie trafiłem do KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ, gdzie zacząłem trenować na poważnie. Dzięki ciężkiej pracy, rok później, zdobyłem dwa medale MP i wygrałem Klasyfikację Generalną Pucharu Polski w Triathlonie.  2020 rok był bardzo ciężki, MP nie poszły po mojej myśli i ukończyłem je na 5. pozycji z uszczerbkiem na zdrowiu, jednak następnego dnia razem ze sztafetą wywalczyłem srebro. Każdego dnia staram się być lepszym zawodnikiem, osiągać nowe cele i czerpać radość ze sportu.

Imię: Jakub
Talent: Rozgrywki ASG
Ilość głosów: 5

Mimo, że ktoś może nie wierzyć, iż strzelanie się plastikowymi kulkami jest sportem, to rozgrywki takie trwają od kilku nawet do kilkunastu godzin, a podczas nich można być ciągle w biegu. Jest to sport, w którym dobry sprzęt kosztuje dosyć dużo.
Podczas takich strzelanek mam na sobie kilka kilogramów rzeczy, w tym: stalową replikę karabinu na kulki, mundur, kamizelkę, magazynki do broni, dodatkowe oporządzenie, wodę itp. Sprzęt do takich rozgrywek musi być lekki by starczał na te kilka godzin marszu czy biegu, jednak właśnie to tyle kosztuje.
Podczas rozgrywek asg oprócz robienia formy dzięki samemu bieganiu z ciężarem dodatkowo ćwiczę rzeczy takie jak postawa strzelecka i celne strzelanie.
Mój sprzęt jest dosyć ciężki co utrudnia np. w bieganiu, dlatego chciałbym prosić o wsparcie.

Imię: Dawid
Talent: Samowystarczalna siła siłowni
Ilość głosów: 7

Witam mam na imię Dawid mam 21 lat jestem z Bielska-Białej aktualnie mieszkam w Wilamowicach od małego mam zajawkę do dźwigania ciężarów w wieku 6 lat skończyło się to przepukliną lecz lata minęły i dzisiaj mg robić to dalej kocham siłownię jak się rozrastają tkanki mięśniowe, każde ćwiczenie powtórzenie przynosi niesamowitą ulgę i determinację do polepszania swojego ciała jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch. Chcę wystartować w tym aby spełnić swoje jedno z największych marzeń wygrać zawody na najlepszą sylwetkę w międzynarodowych turniejach. Potem chcę otworzyć własną siłownię i pomagać ludziom w polepszaniu ich sylwetki, podnoszeniu pewności siebie, walce o lepsze jutro. Zagłosujesz tym samym pomożesz mi rozwinąć się a ja pomogę tobie. Do dzieła nie czekajmy!

Imię: Weronika
Talent: Pływanie
Ilość głosów: 7

Hejka!!
Jestem Weronika, mam 17 lat. Pływaniem interesuję się od dziecka. Moje osiągnięcia do dzisiaj: wadowickie gale pływackie osób z niepełnosprawnościami najczęściej I miejsca wszystkimi stylami, w 2016 roku II miejsce w sztafecie na I Narodowej Gali Halliwick Polska, w 2017 roku II miejsce w konkurencji 100m extra na II Narodowej Gali Halliwick i ostatnio reprezentowałam Polskę w międzynarodowej Gali Halliwick co było dla mnie największym osiągnięciem ale stawiam sobie poprzeczkę wyżej; z racji ze jestem niepełnosprawna ciężko mi usłyszeć dźwięk gwizdka ale nie poddaję się, trenuję obecnie na inne zawody i chciałabym reprezentować Polskę na IO 2024 w Paryżu lub na Paraolimpiadzie. Pieniądze wygrane od was przeznaczyłabym na rozwój i sprzęt potrzebny do spełnienia marzeń z dzieciństwa

Imię: Mateusz
Talent: pływanie
Ilość głosów: 5

Pływam od 5 roku życia. Obecnie trenuję w klubie MKP Astromal Leszno i jednocześnie uczę się w liceum. Pływanie jest moją największą pasją, która pomimo ogromnego wysiłku i trudu sprawia mi wiele radości. Będąc w liceum treningi mamy codziennie na 6 rano oraz na 16:30. Od czwartej klasy regularnie uczestniczyłem w zawodach rangi miejskiej, powiatowej, wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej, oraz obozach sportowych. Do moich sukcesów zaliczam między innymi medale Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego, wielokrotny udział w Mistrzostwach Polski, a także wyjazd na Światową Olimpiadę Młodzieży 2019 w Ufie, w Rosji, gdzie zająłem 8 miejsce w finale na dystansie 200 metrów stylem motylkowym. Zależy mi nad nad ciągłym doskonaleniem umiejętności pływackich oraz nieustannym rozwoju.

Imię: Maciej
Talent: wioślarstwo
Ilość głosów: 365

Od kilkunastu lat startowałem w wioślarstwie klasycznym. Byłem finalistą Mistrzostw Świata, medalistą Mistrzostw Europy oraz multimedalistą Mistrzostw Polski. Jestem wioślarzem, ale uwielbiam stawiać sobie nowe wyzwania i cele np. w zeszłym roku bez wielkiego przygotowania przebiegłem Ultra maraton i uplasowałem się na 2 miejscu w swojej kategorii. Teraz mam nowe wyzwanie przed sobą: wioślarstwo morskie. Jest to nowa dyscyplina, która ma być w programie Igrzysk w Paryżu w 2024 roku. Przede mną najważniejsze regaty w tej dyscyplinie: Mistrzostwa Świata. Jestem pierwszym reprezentantem kraju w wioślarstwie morskim, a moim celem są właśnie Igrzyska Olimpijskie. To kosztowna dyscyplina, ponieważ trzeba trenować na morzu, a w Polsce nie ma do tego zawsze dobrych warunków ze względu na pogodę.

Imię: Agnieszka
Talent: wioślarstwo
Ilość głosów: 359

Jestem wioślarką i mam talent do ciężkiej pracy. Wiem, że nic nie przychodzi z łatwością, aby być najlepszym w swojej dziedzinie trzeba ciężko pracować. Mam na swoim koncie medale Mistrzostw Świata, Europy i ten najcenniejszy olimpijski. Z Igrzysk w Rio przywiozłam brązowy medal. Pokazał mi on, że chcieć to znaczy móc jeśli tylko zaczniemy na to ciężko pracować. Ten medal jest moim największym osiągnięciem, ale też największą motywacją. Codziennie rano wstaje i pracuje na to, aby na kolejnych Igrzyskach stanąć na wyższym stopniu podium. Z powodu obecnej sytuacji Igrzyska są przełożone na rok 2021. To kolejny rok ciężkich przygotowań. W przeciągu roku spędzam około 300 dni na obozach. Jednak wiem, że warto marzenia po prostu zostały odłożone na później.

Imię: Natan
Talent: Futbol Amerykański
Ilość głosów: 7

Cześć!
Mam na imię Natan i mam 20 lat. Od 13 lat uprawiam różne sporty, ale odkąd w wieku 16 lat, poznałem futbol amerykański to się zakochałem. Od tamtego czasu futbol stał się moim oczkiem w głowie i pasją którą chce ciągle rozwijać. Od ponad roku trenuje futbol amerykański, moim marzeniem jest wejść na poziom profesjonalny w tym sporcie i móc grać w najlepszej drużynie w Polsce. Jednak bez własnego sprzętu jest to dość ciężkie, do tego dochodzi kwestia ubezpieczenia zdrowotnego oraz dojazdów. Ten sport uczy walki i przekraczania własnych granic, wiele się już nauczyłem ale jeszcze więcej się nauczę kontynuując ten sport. Dzięki temu stypendium mógłbym rozwinąć skrzydła i walczyć dalej na boisku.

Imię: Patryk
Talent: Pływanie
Ilość głosów: 5

Witam
Mam 25 lat jestem Ratownikiem/Instruktorem pływania.
Moją pasją jest pływanie chciałbym dalej rozwijać się w tym kierunku
Jednak co wiadomo w Polsce są to nie doceniane zawody
Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca i poznawać nowych ludzi
Sport wyciągnął mnie z uzależnień z różnych używek
Chciałbym dalej kontynuować swoją podróż zwana sportem

Imię: Klaudia
Talent: Łyżwiarstwo
Ilość głosów: 8

Mam na imię Klaudia i moją pasją jest łyżwiarstwo. Nie zajmuję się nim profesjonalnie, ale jest to moim celem, w którego realizacji pomogłoby stypendium od firmy Aquaphor :)

Imię: Maja
Talent: Sporty walki
Ilość głosów: 5

Karate tradycyjne zaczęłam ćwiczyć w wieku 13 lat. Z sukcesami brałam udział w Mistrzostwach Polski i Europy. Cały czas aktywnie uczestniczę we wszelkiego rodzaju zawodach oraz działam jako instruktor.

Imię: Maja
Talent: Bieganie
Ilość głosów: 5

Od 6ciu lat moją pasją jest bieganie. Zaczynałam od krótkich dystansów - 5 km, stopniowo zwiększając ilość kilometrów. Mam za sobą udział w kilku półmaratonach, a teraz moim celem jest udział w maratonie. Pieniądze z wygranej przeznaczyłabym na przygotowanie właśnie do maratonu.

Imię: Ola
Talent: Kajakarstwo górskie
Ilość głosów: 6

Nazywam się Aleksandra Abramczyk , trenuję kajakarstwo górskie.
Sport jest moją pasją a zarazem hobby.
Każdy trening na wodzie daje mi wiele radości oraz satysfakcji, natomiast każde zawody uczą czegoś nowego.
W sporcie stawiam sobie cele, które staram się realizować chociaż nie zawsze udaje się je osiągnąć Ja nie poddaje się i dążę do wyznaczonego celu.
Moim celem jak i marzeniem jest jak najlepsze pływanie oraz satysfakcja z wyników i dzięki zaangażowania w treningi i dawania z siebie 100% Wierzę , że może mi się udać.

Imię: Kasia
Talent: Kajak polo
Ilość głosów: 5

Od 6 lat trenuje kajak polo, jest to dosyć mało popularna dyscyplina sportowa co skutkuje, że nie otrzymujemy wsparcia finansowego.

Imię: Łukasz
Talent: Góry
Ilość głosów: 7

Dzień dobry, uprawiam turystykę górska
Rysy x4
Szpiglasowy Wierch
Łomnica
Wysoka
Gerlach
Koscielec x5
Zawrat x3
Kozie Wierch
Świnica x3
Krywań
Kieżmarski ( będzie powtórka )
Giewont x3
Zamarła turnia
Mnich x2
Żabia lalka
Igła w Osterwie
Mięguszowiecki Wielki
Mięguszowiecki Pośredni
Granaty
Bula pod Bandziochem
Orla Perć
Przełęcz Zawrat
Mięguszowiecka przełęcz pod chłopkiem
Lodospady Słowacja
Kozia przełęcz
Gran Paradiso 4061
Mont Blank 4810
Matterhorn Horli 4478
Przełęcz Col Flambeau 3440
Aiguille du Toule 3538
Arrete Marbree 3535
Grań Cosmique (Arrete Cosmique) 3842 Aiguille du Midi 3842
Grań Entreves 3587
Glossglockner 3798
Pośrednia Grań
Południowa Ściana Zamarlej Turni
Allalinhorn
Grań Feechopf 3888

W przyszłym roku Kilimandżaro, Elbr

Imię: Jan
Talent: W drodze do Paryża
Ilość głosów: 260

Nazywam się Jan Marciniak, trenuję kitesurfing i niedawno rozpocząłem swoją drogę na IO Paryż 2024. Cel został obrany, a ja dając z siebie 110% staram się by z każdym treningiem był coraz bliżej. Po wielu latach treningów na wodzie, mogę z pewnością stwierdzić, że talent jest jedną ze składowych sukcesu, ale dużo ważniejsza jest motywacja do codziennych treningów i pasja. W moim przypadku talent to właśnie motywacja do codziennej ciężkiej pracy. Do tej pory udało mi się wywalczyć tytuł Mistrza Polski w sprincie oraz Mistrza Polski Juniorów w klasie 49er. Mogę powiedzieć, że mam talent do podejmowania odważnych decyzji- w zeszłym roku podjąłem wyzwanie i przystąpiłem do programu #kiteracing2024. Moim marzeniem jest zostanie zawodowym sportowcem, a żeglarstwo jest moim planem na całe życie.