O akcji

W swoim żywiole to akcja mająca na celu wsparcie młodych ludzi z pasją w realizacji ich sportowych marzeń. Akcja pomaga młodym sportowcom w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego, poprzez przyznanie 10 stypendiów, każde w wysokości 10 tysięcy złotych.

Patronatami akcji, którzy stanowią jednocześnie kapitułę wyłaniającą zwycięzców, są:

  • firma Aquaphor, specjalizująca się w dziedzinie oczyszczania wody,
  • Vice Mistrzyni Europy i dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata w South Latin American Show Dance, nauczyciel, trener, choreograf, organizator i sędzia międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego rangi mistrzowskiej - Anna Głogowska,
  • brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro (2016) oraz srebrna medalistka olimpijska z Tokio (2021) w kategorii czwórki podwójnej kobiet, Mistrzyni Świata i Europy 2018 roku oraz Vice-Mistrzyni Świata z 2019 roku - Agnieszka Kobus-Zawojska,
  • oraz osoba dzięki której widzowie "Pytania na Śniadanie" wiedzą, co warto kupić oraz na co należy zwrócić uwagę podczas sprzątania, która rywatnie kocha sport, a najbardziej pływanie a za punkt honoru stawia sobie walkę o czystość wód w Polsce i na świecie - Mr. White.

Jeśli masz ukończone 13 lat, uprawiasz dowolną dziedzinę sportu, masz za sobą pierwsze osiągnięcia sportowe lub po prostu kochasz to co robisz i chcesz rozwijać swoją pasję, zgłoś swoją kandydaturę.

Spośród wszystkich zgłoszeń, za pośrednictwem ogólnodostępnego systemu do głosowania, udostępnionego na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl zostanie wyłonionych TOP 20 osób. W kolejnym etapie Kapituła wyłoni 10 zwycięzców, którzy otrzymają stypendia.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

UWAGA! Zmiany terminów poszczególnych etapów
- kliknij aby zobaczyć szczegóły.

Harmonogram akcji

Ogłaszamy, że przyjmujemy już Wasze zgłoszenia! Napiszcie kilka słów o sobie i o pasji, którą chcielibyście rozwinąć z naszą pomocą. Przedstawcie dyscyplinę sportu, w której się realizujecie i opowiedzcie o swoich przyszłych planach i marzeniach sportowych– liczymy na to, że pomożemy w ich spełnieniu. Czekamy na Was i Wasz udział w akcji!

Kochani! Znamy już 20stu finalistów akcji „W swoim żywiole”! Wybór zgłoszeń jest wynikiem głosowania na stronie WWW/Fb – każdy zainteresowany mógł oddać swój głos na najbardziej kreatywne zgłoszenie. O dalszych wyborach będziemy Was informować na bieżąco.

Przychodzimy do Was z informacjami – startuje kolejna faza naszej akcji. 20 wybranych do tej pory finalistów ma teraz za zadanie stworzyć dodatkowy materiał, w którym przekona naszą Kapitułę, że to właśnie ich zgłoszenie powinno zostać wybrane. Kapituła wybierze 10 stypendystów. Życzymy Wam powodzenia i czekamy na Wasze materiały!