O akcji

W swoim żywiole to akcja mająca na celu wsparcie młodych ludzi z pasją w realizacji ich sportowych marzeń. Akcja pomaga młodym sportowcom w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego, poprzez przyznanie 10 jednorazowych stypendiów, każde w wysokości 10 tysięcy złotych.

Patronatami akcji, którzy stanowią jednocześnie kapitułę wyłaniającą zwycięzców, są: firma Aquaphor, specjalizująca się w dziedzinie oczyszczania wody; światowej sławy pływaczka, mistrzyni olimpijska - Otylia Jędrzejczak oraz znany polski podróżnik Aleksander Doba, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Jeśli masz ukończone 13 lat, uprawiasz dowolną dziedzinę sportu, masz za sobą pierwsze osiągnięcia sportowe lub po prostu kochasz to co robisz i chcesz rozwijać swoją pasję, zgłoś swoją kandydaturę.

Spośród wszystkich zgłoszeń, za pośrednictwem ogólnodostępnego systemu do głosowania, udostępnionego na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl zostanie wyłonionych TOP 20 osób. W kolejnym etapie Kapituła wyłoni 10 zwycięzców, którzy otrzymają stypendia.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Harmonogram akcji

Ogłaszamy, że przyjmujemy już Wasze zgłoszenia! Napiszcie kilka słów o sobie i o pasji, którą chcielibyście rozwinąć z naszą pomocą. Przedstawcie dyscyplinę sportu, w której się realizujecie i opowiedzcie o swoich przyszłych planach i marzeniach sportowych– liczymy na to, że pomożemy w ich spełnieniu. Czekamy na Was i Wasz udział w akcji!

Kochani! Znamy już 20stu finalistów akcji „W swoim żywiole”! Wybór zgłoszeń jest wynikiem głosowania na stronie WWW/Fb – każdy zainteresowany mógł oddać swój głos na najbardziej kreatywne zgłoszenie. O dalszych wyborach będziemy Was informować na bieżąco.

Przychodzimy do Was z informacjami – startuje kolejna faza naszej akcji. 20 wybranych do tej pory finalistów ma teraz za zadanie stworzyć dodatkowy materiał, w którym przekona naszą Kapitułę, że to właśnie ich zgłoszenie powinno zostać wybrane. Kapituła wybierze 10 stypendystów. Życzymy Wam powodzenia i czekamy na Wasze materiały!